نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کابل فیبرنوری HPE LC/LC OM4 5m

1,200,000 تومان
کابل فیبر نوری HPE LC/LC OM4 5m به دو حالت 5 متری و 2 متری موجود می باشد که در مراکز داده، محاسبات با کارایی بالا و شبکه های سازمانی استفاده می شود. کابل فیبر نوری HPE LC/LC OM4 5m نوعی پچ کورد به حساب می آید که در ابتدا و انتهای دو کانکتور قرار می گیرد که در حالت Single و Multi موجود بوده و تفاوت آن ها در ضخامت هسته فیبر و پهنای باند است. این پچ کوردها با انواع مختلفی کانکتور مانند MTRJ، MU، ST، SC، LC، FC و E2000 وجود دارد که مدل کابل فیبر نوری با پارت نامبر QK734A از نوع پچ کورد LC و حالت Multi است. این نوع پچ کورد به دلیل فرم کوچک و اشغال نمودن فضای کمتر از انواع محبوب به حساب می آید. Part Number: QK734A